Spotkanie Noworoczne z panelem dyskusyjnym

PRZY UL.CHOPINA 53,
ORGANIZUJE
SPOTKANIE NOWOROCZNE Z PANELEM DYSKUSYJNYM

NAD PROPOZYCJAMI NOWYCH ROZWIĄZAŃ DOSTĘPNYCH DLA RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW, A TAKŻE SPOSOBEM NA PODTRZYMYWANIE TRADYCJI I DZIAŁAŃ NA RZECZ  ODBUDOWY ZAPLECZA UNIKATOWYCH, ZANIKAJĄCYCH RZEMIOSŁ W NASZYM REGIONIE. PRZEWIDUJEMY PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI ZIRZIP ZA ROK  2019, Z OMÓWIENIEM KOLEJNYCH FAZ ROZWOJU, REALIZOWANYCH ZADAŃ I PRZEDSIĘWZIĘĆ, ZMIENIAJĄCYCH SIĘ  PRZEPISÓW, TRUDNOŚCI
I NOWYCH DOŚWIADCZEŃ. OMÓWIENIE DZIAŁAŃ ORGANIZACYJNYCH ZWIĄZANYCH  Z REALIZACJĄ PROJEKTÓW UNIJNYCH A TAKŻE USTALENIE KIERUNKU PLANU PRZEWIDZIANEGO W ZIRZIP NA ROK 2020, WŁĄCZAJĄC WSPÓŁPRACĘ PONADNARODOWĄ. PRZYBLIŻENIE ZMIAN NASTĘPUJĄCYCH W KSZTAŁCENIU ZAWODOWYM,
ROZWOJU KOMPETENCJI I WALIDACJI PROCESU KSZTAŁCENIA  W RZEMIOŚLE.

Szczególną uwagę chcemy poświęcić zmianom przepisów, jakie dotyczą prowadzenia działalności gospodarczej oraz możliwościom, jakie daje przedsiębiorcom Województwo Zachodniopomorskie,  Miasto Szczecin. oraz położenie geograficzne dające możliwość rozwoju w obszarze transgranicznym. Zaproszenie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu skierowaliśmy m. innymi do rzemieślników, osób z nimi współpracujących, przedstawicieli szkolnictwa branżowego, organizacji pracodawców i samorządu gospodarczego, w tym samorządu gospodarczego rzemiosła, z mocy ustawy realizującego zadania  z zakresu rozwoju działalności gospodarczej, instytucji  rynku pracy oraz organizacji pozarządowych.

Podczas wydarzenia promować będziemy Województwo Zachodniopomorskie, Miasto Szczecin- Współorganizatorów wydarzenia, działalność gospodarczą i przedsiębiorczość wśród, rzemieślników oraz przedsiębiorców przy udziale  zaproszonych gości: Pana Jarosława Rzepy- Posła na Sejm RP, Pana Piotra Krzystka- Prezydenta Miasta Szczecin, Pana Marka Dylewskiego- Skarbnika Województwa Zachodniopomorskiego, Pana Tomasza Namiecińskiego- Komendanta OHP, wielu znamienitych Gości: władz partnerskich uczelni, dyrektorów szkół partnerskich, Partnerów, innych organizacji, zarządów i rzemieślników zrzeszonych organizacji, Komisji Egzaminacyjnych oraz pracowników.